Produkte > LEMO > FGG.3B.322.CLAD10
FGG.3B.322.CLAD10
FGG.3B.322.CLAD10 LEMO
FGG.3B.322.CLAD10.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN PLUG MALE 22P GOLD SLDR CUP
Color: Silver
Current Rating (Amps): 5.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 22
Orientation: G
Shell Size - Insert: 322
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Cable Opening: 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Contact Finish - Mating: Gold
Part Status: Active
Primary Material: Metal
auf Bestellung 37 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FGG.3B.322.CLAD10 LEMO
Description: CONN PLUG MALE 22P GOLD SLDR CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Current Rating (Amps): 5.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 22, Orientation: G, Shell Size - Insert: 322, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Fastening Type: Push-Pull, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Cable Opening: 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Gold, Part Status: Active, Shell Material: Brass, Shell Finish: Chrome, Primary Material: Metal.