Produkte > FIX&FASTEN > FIX-DGB19A
FIX-DGB19A
FIX-DGB19A FIX&FASTEN
fix-dgb.pdf
Hersteller: FIX&FASTEN
Category: Grommets
Description: Grommet; with bulkhead; Ømount.hole: 19mm; Øhole: 16mm; rubber
Type of cable accessories: grommet
Grommet version: with bulkhead
Panel cutout diameter: 19mm
Hole diameter: 16mm
Body material: rubber
Body colour: black
Panel thickness: max. 2mm
auf Bestellung 126370 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 330
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FIX-DGB19A FIX&FASTEN
Category: Grommets, Description: Grommet; with bulkhead; Ømount.hole: 19mm; Øhole: 16mm; rubber, Type of cable accessories: grommet, Grommet version: with bulkhead, Panel cutout diameter: 19mm, Hole diameter: 16mm, Body material: rubber, Body colour: black, Panel thickness: max. 2mm.
Weitere Produktangebote FIX-DGB19A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FIX-DGB-19A Hersteller : Fix&Fasten fix-dgb.pdf Вставка гумова чорна з перегородкою, dмонтотв. = 19 мм, dотв.= 16 мм,... Група товару: Роз'єми Корпус: ... Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 7500 Stücke
verfügbar 5000 Stücke:
FIX-DGB19A Hersteller : Fix&Fasten fix-dgb.pdf Вставка гумова чорна з перегородкою, Товщина = 2 мм, Діаметр отвору = 16 мм, Діаметр вирізу панелі = 19 мм,... Група товару: Роз'єми Корпус: ... Од. вим: шт