Produkte > QUALTEK > FKA1-17251NBLW31
FKA1-17251NBLW31
FKA1-17251NBLW31 Qualtek
FKA1-17251.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
Width: 50.80mm
Weight: 2.3 lbs (1 kg)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FKA1-17251NBLW31 Qualtek
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 115VAC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, Width: 50.80mm, Weight: 2.3 lbs (1 kg), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial.
Weitere Produktangebote FKA1-17251NBLW31
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FKA1-17251NBLW31 FKA1-17251NBLW31 Hersteller : Qualtek FKA1-17251-29576.pdf AC Fans AC FAN 172x51mm Ball 115VAC WIRE