Produkte > QUALTEK > FKA1-17251QBHW31
FKA1-17251QBHW31
FKA1-17251QBHW31 Qualtek
FKA1-17251.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 50.6W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2700 RPM
Air Flow: 189.0 CFM (5.29m³/min)
Width: 50.80mm
Weight: 2.3 lbs (1 kg)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 57.7dB(A)
Static Pressure: 0.408 in H2O (101.6 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FKA1-17251QBHW31 Qualtek
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC WIRE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 50.6W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2700 RPM, Air Flow: 189.0 CFM (5.29m³/min), Width: 50.80mm, Weight: 2.3 lbs (1 kg), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 57.7dB(A), Static Pressure: 0.408 in H2O (101.6 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote FKA1-17251QBHW31
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FKA1-17251QBHW31 FKA1-17251QBHW31 Hersteller : Qualtek FKA1-17251-29576.pdf AC Fans AC FAN 172x150x51mm Ball 230VAC WIRE