Produkte > QUALTEK > FKA1-17251QBMT31
FKA1-17251QBMT31
FKA1-17251QBMT31 Qualtek
FKA1-17251.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC TERM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 36.80W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2300 RPM
Air Flow: 140.0 CFM (3.92m³/min)
Width: 50.80mm
Weight: 2.3 lbs (1 kg)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 50.3dB(A)
Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Produktbewertung abgeben
Technische Details FKA1-17251QBMT31 Qualtek
Description: FAN AXIAL 172X50.8MM 230VAC TERM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 36.80W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2300 RPM, Air Flow: 140.0 CFM (3.92m³/min), Width: 50.80mm, Weight: 2.3 lbs (1 kg), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 50.3dB(A), Static Pressure: 0.180 in H2O (44.8 Pa).
Weitere Produktangebote FKA1-17251QBMT31
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FKA1-17251QBMT31 FKA1-17251QBMT31 Hersteller : Qualtek FKA1-17251-29576.pdf AC Fans AC FAN 172x51mm 230VAC Ball TERM