Produkte > QUALTEK > FKA2-17689QBHT3F
FKA2-17689QBHT3F
FKA2-17689QBHT3F Qualtek
FKA2-17689.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 176X89MM 230VAC TERM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 49.50W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 176mm L x 176mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 380.0 CFM (10.64m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 4 lbs (1.8 kg)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 70.0dB(A)
Static Pressure: 0.810 in H2O (201.8 Pa)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FKA2-17689QBHT3F Qualtek
Description: FAN AXIAL 176X89MM 230VAC TERM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 49.50W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 176mm L x 176mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 380.0 CFM (10.64m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 4 lbs (1.8 kg), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 70.0dB(A), Static Pressure: 0.810 in H2O (201.8 Pa).
Weitere Produktangebote FKA2-17689QBHT3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FKA2-17689QBHT3F FKA2-17689QBHT3F Hersteller : Qualtek FKA2-17689-41095.pdf AC Fans AC FAN 176x89mm 230VAC Ball TERM