Produkte > QUALTEK > FKA2-18065NBHW3F
FKA2-18065NBHW3F
FKA2-18065NBHW3F Qualtek
FKA2-18065.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 180X65MM 115VAC WIRE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 55.2W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H
Air Flow: 410.0 CFM (11.48m³/min)
Width: 65.00mm
Weight: 4 lbs (1.8 kg)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Noise: 75.0dB(A)
Static Pressure: 0.850 in H2O (211.7 Pa)
Produktbewertung abgeben
Technische Details FKA2-18065NBHW3F Qualtek
Description: FAN AXIAL 180X65MM 115VAC WIRE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 55.2W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 180mm L x 180mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 410.0 CFM (11.48m³/min), Width: 65.00mm, Weight: 4 lbs (1.8 kg), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 75.0dB(A), Static Pressure: 0.850 in H2O (211.7 Pa).