Produkte > QUALTEK > FKA2-20572QBHW3F
FKA2-20572QBHW3F
FKA2-20572QBHW3F Qualtek
FKA2-20572.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 205X72MM 230VAC WIRE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 95.2W
Voltage - Rated: 230VAC
Size / Dimension: Square - 205mm L x 205mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3200 RPM
Air Flow: 665.0 CFM (18.62m³/min)
Width: 72.00mm
Weight: 4.6 lbs (2.1 kg)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 75.4dB(A)
Static Pressure: 0.500 in H2O (124.5 Pa)
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FKA2-20572QBHW3F Qualtek
Description: FAN AXIAL 205X72MM 230VAC WIRE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 95.2W, Voltage - Rated: 230VAC, Size / Dimension: Square - 205mm L x 205mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3200 RPM, Air Flow: 665.0 CFM (18.62m³/min), Width: 72.00mm, Weight: 4.6 lbs (2.1 kg), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 75.4dB(A), Static Pressure: 0.500 in H2O (124.5 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote FKA2-20572QBHW3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FKA2-20572QBHW3F FKA2-20572QBHW3F Hersteller : Qualtek FKA2-20572.pdf AC Fans AC FAN 205x72mm 230VAC Ball WIRE