Produkte > QUALTEK > FKA2-25489NBHT3F
FKA2-25489NBHT3F
FKA2-25489NBHT3F Qualtek
FKA2-25489.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 67.8W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Round - 254mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2000 RPM
Air Flow: 630.0 CFM (17.64m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 4.4 lbs (2 kg)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 62.0dB(A)
Static Pressure: 0.276 in H2O (68.7 Pa)
Part Status: Active
auf Bestellung 174 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FKA2-25489NBHT3F Qualtek
Description: FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 67.8W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Round - 254mm Dia, Bearing Type: Ball, RPM: 2000 RPM, Air Flow: 630.0 CFM (17.64m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 4.4 lbs (2 kg), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 62.0dB(A), Static Pressure: 0.276 in H2O (68.7 Pa), Part Status: Active.
Weitere Produktangebote FKA2-25489NBHT3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FKA2-25489NBHT3F FKA2-25489NBHT3F Hersteller : Qualtek FKA2-25489-51456.pdf AC Fans AC FAN 254x89mm Ball 115VAC TERM