Produkte > QUALTEK > FKA2-28089NBHW3F
FKA2-28089NBHW3F
FKA2-28089NBHW3F Qualtek
FKA2-28089.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 280X89MM 115VAC WIRE
Packaging: Bulk
Power (Watts): 260W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3000 RPM
Air Flow: 1400.0 CFM (39.20m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 7.7 lbs (3.5 kg)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, TUV, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 78.0dB(A)
Static Pressure: 0.044 in H2O (11.0 Pa)
Produktbewertung abgeben
Technische Details FKA2-28089NBHW3F Qualtek
Description: FAN AXIAL 280X89MM 115VAC WIRE, Packaging: Bulk, Power (Watts): 260W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3000 RPM, Air Flow: 1400.0 CFM (39.20m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 7.7 lbs (3.5 kg), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, TUV, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 78.0dB(A), Static Pressure: 0.044 in H2O (11.0 Pa).
Weitere Produktangebote FKA2-28089NBHW3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FKA2-28089NBHW3F FKA2-28089NBHW3F Hersteller : Qualtek FKA2-28089-60413.pdf AC Fans AC FAN 280x89mm Ball 115VAC WIRE