Produkte > QUALTEK > FKA2-28089NBMT3F
FKA2-28089NBMT3F
FKA2-28089NBMT3F Qualtek
FKA2-28089.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: FAN AXIAL 280X89MM 115VAC TERM
Packaging: Bulk
Power (Watts): 51.3W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 1700 RPM
Air Flow: 740.0 CFM (20.72m³/min)
Width: 89.00mm
Weight: 7.7 lbs (3.5 kg)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Terminals
Approval Agency: CE, cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 62.0dB(A)
Static Pressure: 0.018 in H2O (4.4 Pa)
Produktbewertung abgeben
Technische Details FKA2-28089NBMT3F Qualtek
Description: FAN AXIAL 280X89MM 115VAC TERM, Packaging: Bulk, Power (Watts): 51.3W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Square - 280mm L x 280mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 1700 RPM, Air Flow: 740.0 CFM (20.72m³/min), Width: 89.00mm, Weight: 7.7 lbs (3.5 kg), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Terminals, Approval Agency: CE, cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 62.0dB(A), Static Pressure: 0.018 in H2O (4.4 Pa).
Weitere Produktangebote FKA2-28089NBMT3F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FKA2-28089NBMT3F FKA2-28089NBMT3F Hersteller : Qualtek FKA2-28089-60413.pdf AC Fans AC FAN 280x89mm Ball 115VAC TERM