Produkte > TEXMATE > FL-BDPSF-4-20MA
FL-BDPSF-4-20MA
FL-BDPSF-4-20MA Texmate
FL-BDPSF-PROCESS_manual_Texmate_d0076.pdf
Hersteller: Texmate
Description: " 4-20mA Process Bargraph Contro
Packaging: Box
Display Type: LED - Red Characters, LED - Red Bar Graph
Output Type: Analog, Relay (2)
Mounting Type: Panel Mount
Type: Process Meter
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 85 ~ 265VAC, 95 ~ 300VDC
Measuring Range: 4 ~ 20mA
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 144.53mm x 36.07mm
Display Characters - Height: 0.310" (7.87mm)
Number of Characters Per Row: 4
Part Status: Active
Measuring Type: Process
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FL-BDPSF-4-20MA Texmate
Description: " 4-20mA Process Bargraph Contro, Packaging: Box, Display Type: LED - Red Characters, LED - Red Bar Graph, Output Type: Analog, Relay (2), Mounting Type: Panel Mount, Type: Process Meter, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 85 ~ 265VAC, 95 ~ 300VDC, Measuring Range: 4 ~ 20mA, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 144.53mm x 36.07mm, Display Characters - Height: 0.310" (7.87mm), Number of Characters Per Row: 4, Part Status: Active, Measuring Type: Process.