Produkte > TGS > FL450K0000S004
FL450K0000S004
FL450K0000S004 TGS
FL450K0000S004.pdf
Hersteller: TGS
Description: 450KHZ SMD FILTER 3 PADS
Filter Type: AM
Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 450kHz Center
Insertion Loss: 6dB
Height (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 15 kHz
auf Bestellung 60000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FL450K0000S004 TGS
Description: 450KHZ SMD FILTER 3 PADS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, J-Lead, Filter Type: AM, Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 450kHz Center, Insertion Loss: 6dB, Height (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Bandwidth: 15 kHz.