Produkte > TGS > FL450K0000S110
FL450K0000S110
FL450K0000S110 TGS
FL450K0000S110.pdf
Hersteller: TGS
Description: 450K SMD FILTER 3 PADS GDT
Filter Type: AM
Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Impedance: 1kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 450kHz Center
Insertion Loss: 4dB
Height (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 35 kHz
auf Bestellung 60000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FL450K0000S110 TGS
Description: 450K SMD FILTER 3 PADS GDT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, J-Lead, Filter Type: AM, Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm), Impedance: 1kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 450kHz Center, Insertion Loss: 4dB, Height (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Bandwidth: 35 kHz.