Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > FL455K0000S0A1
FL455K0000S0A1
FL455K0000S0A1 NextGen Components
FL455K0000S0A1.PDF
Hersteller: NextGen Components
Description: CER FILTER 455KHZ AM
Filter Type: AM
Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Impedance: 1kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 455kHz Center
Insertion Loss: 4dB
Height (Max): 0.165" (4.20mm)
auf Bestellung 600000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FL455K0000S0A1 NextGen Components
Description: CER FILTER 455KHZ AM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, J-Lead, Filter Type: AM, Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm), Impedance: 1kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 455kHz Center, Insertion Loss: 4dB, Height (Max): 0.165" (4.20mm).