Produkte > TGS > FL455K0000S114
FL455K0000S114
FL455K0000S114 TGS
FL455K0000S114.pdf
Hersteller: TGS
Description: 455K SMD FILTER 3 PADS GDT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, J-Lead
Filter Type: AM
Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 455kHz Center
Insertion Loss: 5dB
Height (Max): 0.165" (4.20mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 5 kHz
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FL455K0000S114 TGS
Description: 455K SMD FILTER 3 PADS GDT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, J-Lead, Filter Type: AM, Size / Dimension: 0.260" L x 0.236" W (6.50mm x 6.00mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 455kHz Center, Insertion Loss: 5dB, Height (Max): 0.165" (4.20mm), Part Status: Active, Bandwidth: 5 kHz.