Produkte > LEMO > FLA.00.650.CLAC35
FLA.00.650.CLAC35 LEMO
FLA.00.650.CLAC35.pdf
Hersteller: LEMO
Description: CONN NIMCAMAC PLUG R/A 50 OHM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pin
Contact Termination: Solder
Impedance: 50 Ohms
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Cable Group: RG-403
Fastening Type: Push-Pull
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549, Triaxial
Housing Color: Silver
Shield Termination: Clamp
Center Contact Material: Brass
Part Status: Active
Number of Ports: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details FLA.00.650.CLAC35 LEMO
Description: CONN NIMCAMAC PLUG R/A 50 OHM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pin, Contact Termination: Solder, Impedance: 50 Ohms, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Cable Group: RG-403, Fastening Type: Push-Pull, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Connector Style: NIM-CAMAC CD/N 549, Triaxial, Housing Color: Silver, Shield Termination: Clamp, Center Contact Material: Brass, Part Status: Active, Number of Ports: 1.
Weitere Produktangebote FLA.00.650.CLAC35
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FLA.00.650.CLAC35 FLA.00.650.CLAC35 Hersteller : LEMO unipole_multipole-973098.pdf Circular Push Pull Connectors R/A PLUG SOLDER W/NUT CBLCOLET 3.5MM