Produkte > TGS > FM450K0000S009
FM450K0000S009
FM450K0000S009 TGS
FM450K0000S009_prod.pdf
Hersteller: TGS
Description: 450K SMD FILTER 4 PADS
Filter Type: AM
Size / Dimension: 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 450kHz Center
Insertion Loss: 9dB
Height (Max): 0.130" (3.30mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 3 kHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FM450K0000S009 TGS
Description: 450K SMD FILTER 4 PADS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Filter Type: AM, Size / Dimension: 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 450kHz Center, Insertion Loss: 9dB, Height (Max): 0.130" (3.30mm), Part Status: Active, Bandwidth: 3 kHz.