Produkte > TGS > FM455K0000S001
FM455K0000S001
FM455K0000S001 TGS
FM455K0000S001.pdf
Hersteller: TGS
Description: 455K SMD FILTER 4 PADS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, J-Lead
Filter Type: AM
Size / Dimension: 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm)
Impedance: 1kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 455kHz Center
Insertion Loss: 4dB
Height (Max): 0.130" (3.30mm)
Part Status: Active
Bandwidth: 30 kHz
auf Bestellung 600000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FM455K0000S001 TGS
Description: 455K SMD FILTER 4 PADS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Filter Type: AM, Size / Dimension: 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm), Impedance: 1kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 455kHz Center, Insertion Loss: 4dB, Height (Max): 0.130" (3.30mm), Part Status: Active, Bandwidth: 30 kHz.