Produkte > TGS > FM455K0000S004
FM455K0000S004 TGS
FM455K0000S004.pdf
Hersteller: TGS
Description: 455K SMD FILTER 4 PADS
Filter Type: AM
Size / Dimension: 0.472" L x 0.256" W (12.00mm x 6.50mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 455kHz
Insertion Loss: 4dB
Height (Max): 0.130" (3.30mm)
Bandwidth: 30 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details FM455K0000S004 TGS
Description: 455K SMD FILTER 4 PADS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Filter Type: AM, Size / Dimension: 0.472" L x 0.256" W (12.00mm x 6.50mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 455kHz, Insertion Loss: 4dB, Height (Max): 0.130" (3.30mm), Bandwidth: 30 kHz.