Produkte > NEXTGEN COMPONENTS > FM455K0000S007
FM455K0000S007
FM455K0000S007 NextGen Components
FM455K0000S007.pdf
Hersteller: NextGen Components
Description: CER FILTER 455KHZ AM
Filter Type: AM
Size / Dimension: 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm)
Impedance: 1.5kOhm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 455kHz Center
Insertion Loss: 5dB
Height (Max): 0.130" (3.30mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details FM455K0000S007 NextGen Components
Description: CER FILTER 455KHZ AM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, J-Lead, Filter Type: AM, Size / Dimension: 0.472" L x 0.295" W (12.00mm x 7.50mm), Impedance: 1.5kOhm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 455kHz Center, Insertion Loss: 5dB, Height (Max): 0.130" (3.30mm).