Produkte > L-COM > FOC-IPMF2M-S60N
FOC-IPMF2M-S60N
FOC-IPMF2M-S60N L-com
FOC-IPMF2M-S60N_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: IP68 MPO CONNECTOR 24 FIBER, MM
Features: Dust Cap, Strain Relief
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Cable Diameter: 5.8mm, 6.2mm
Fastening Type: Bayonet Lock
Mode: Multimode
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Connector Style: MPO
Simplex/Duplex: Duplex
Housing Color: Black
Boot Color: Black
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FOC-IPMF2M-S60N L-com
Description: IP68 MPO CONNECTOR 24 FIBER, MM, Features: Dust Cap, Strain Relief, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Cable Diameter: 5.8mm, 6.2mm, Fastening Type: Bayonet Lock, Mode: Multimode, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Connector Style: MPO, Simplex/Duplex: Duplex, Housing Color: Black, Boot Color: Black.
Weitere Produktangebote FOC-IPMF2M-S60N
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FOC-IPMF2M-S60N FOC-IPMF2M-S60N Hersteller : L-Com FOC_IPMF1M_L48N_2D.pdf Fibre Optic Connectors IP68 MPO Connector 24 fiber, MMF, Female, 6.0mm