FP0704-100-R Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 100NH 38A SMD
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Material - Core: Iron Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 38 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FP0704-100-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 100NH 38A SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Material - Core: Iron Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 38 A.
Weitere Produktangebote FP0704-100-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FP0704-100-R Hersteller : Bussmann / Eaton Power Inductors - SMD FP 100NH 38A 4MM