Produkte > EATON > FP1005R2-R15-R
FP1005R2-R15-R Eaton
Bus_Elx_DS_4337_FP1005.pdf
Hersteller: Eaton
Description: FIXED IND 150NH 50A 0.47 MOHM
Produktbewertung abgeben
Technische Details FP1005R2-R15-R Eaton
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 150nH; Ioper: 50A; 10.2x7x4.95mm; Isat: 37A, Mounting: SMD, Body dimensions: 10.2x7x4.95mm, Operating temperature: -40...125°C, Operating current: 50A, Type of inductor: wire, Inductance: 0.15µH, Coil resistance: 470µΩ, Saturation current: 37A.
Weitere Produktangebote FP1005R2-R15-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FP1005R2-R15-R FP1005R2-R15-R Hersteller : Coiltronics / Eaton Bus_Elx_DS_4337_FP1005-335861.pdf Fixed Inductors 150nH 47A Flat-Pac FP1005
Produkt ist nicht verfügbar
FP1005R2-R15-R Hersteller : EATON ELECTRONICS Bus_Elx_DS_4337_FP1005.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 150nH; Ioper: 50A; 10.2x7x4.95mm; Isat: 37A
Mounting: SMD
Body dimensions: 10.2x7x4.95mm
Operating temperature: -40...125°C
Operating current: 50A
Type of inductor: wire
Inductance: 0.15µH
Coil resistance: 470µΩ
Saturation current: 37A