Produkte > EATON > FP1107R2-R12-R
FP1107R2-R12-R Eaton
Bus_Elx_DS_4342_FP1107_Series.pdf
Hersteller: Eaton
Description: FIXED IND 120NH 42A 0.47 MOHM
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FP1107R2-R12-R Eaton
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 120nH; Ioper: 42A; 11x7.2x7.2mm; Isat: 72A, Mounting: SMD, Body dimensions: 11x7.2x7.2mm, Operating temperature: -40...125°C, Operating current: 42A, Type of inductor: wire, Inductance: 0.12µH, Coil resistance: 470µΩ, Saturation current: 72A.
Weitere Produktangebote FP1107R2-R12-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FP1107R2-R12-R FP1107R2-R12-R Hersteller : Coiltronics / Eaton Bus_Elx_DS_4342_FP1107_Series-335863.pdf Fixed Inductors 120nH 90A Flat-Pac FP1107
Produkt ist nicht verfügbar
FP1107R2-R12-R Hersteller : EATON ELECTRONICS Bus_Elx_DS_4342_FP1107_Series.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 120nH; Ioper: 42A; 11x7.2x7.2mm; Isat: 72A
Mounting: SMD
Body dimensions: 11x7.2x7.2mm
Operating temperature: -40...125°C
Operating current: 42A
Type of inductor: wire
Inductance: 0.12µH
Coil resistance: 470µΩ
Saturation current: 72A