FP1108L1-R330-R
FP1108L1-R330-R Eaton - Electronics Division
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 330NH SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.433" L x 0.323" W (11.00mm x 8.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm)
Inductance: 330 nH
Produktbewertung abgeben
Technische Details FP1108L1-R330-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 330NH SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.433" L x 0.323" W (11.00mm x 8.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm), Inductance: 330 nH.
Weitere Produktangebote FP1108L1-R330-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FP1108L1-R330-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-fp1108l1-fp1108l2-high-current-power-inducto-1713904.pdf Power Inductors - SMD IND Flat Pac Power 330nH 2 Pads SMT
Produkt ist nicht verfügbar
FP1108L1-R330-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_fp1108l1_fp1108l2_high_current_power_inducto-1713904.pdf Power Inductors - SMD IND Flat Pac Power 330nH 2 Pads SMT