Produkte > BIVAR INC. > FR1-10.0-SY-F7P-4
FR1-10.0-SY-F7P-4 Bivar Inc.
FR1-X.XX-XX-F7P-X.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 6.9MM
Type: Flexible 10" (254mm)
Configuration: Single
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 6.9mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details FR1-10.0-SY-F7P-4 Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE 10" 6.9MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 10" (254mm), Configuration: Single, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 6.9mm.
Weitere Produktangebote FR1-10.0-SY-F7P-4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FR1-10.0-SY-F7P-4 Hersteller : Bivar FR1_X_XX_XX_F7P_X-3314020.pdf LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, 1mm. Fiber Optic Core, Vertical, 7mm. Low Profile Dia. Lens, 10.0in. Length Yellow, 3mm LED, Yellow