Produkte > BIVAR INC. > FR4-6.5-SUG-F7P-9
FR4-6.5-SUG-F7P-9 Bivar Inc.
FR4-X.XX-XX-F7P-X_B.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE 6.5" 7.00MM
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 6.5" (165.1mm) - Fiber Optic
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7.00mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details FR4-6.5-SUG-F7P-9 Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE 6.5" 7.00MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 6.5" (165.1mm) - Fiber Optic, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7.00mm.
Weitere Produktangebote FR4-6.5-SUG-F7P-9
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FR4-6.5-SUG-F7P-9 Hersteller : Bivar Bivar_FR4-X.XX-XX-F7P-X_B.pdf LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, 2mm. Fiber Optic Core, Right Angle, 7mm. Low Profile Dia. Lens, 6.5in. Length White, 3mm LED, Green