Produkte > BIVAR INC. > FRS3.5-30LG
FRS3.5-30LG Bivar Inc.
FRSX.X-XXLG.pdf
Hersteller: Bivar Inc.
Description: ROUND SPACER M3.5 NYLON 30MM
Packaging: Bag
Gender: Female, Female
Color: Natural
Material: Nylon
Type: Round Spacer
Length - Overall: 1.181" (30.00mm)
Between Board Height: 1.181" (30.00mm)
Diameter - Outside: 0.248" (6.30mm)
Diameter - Inside: 0.161" (4.09mm)
Threaded/Unthreaded: Unthreaded
Screw, Thread Size: M3.5
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FRS3.5-30LG Bivar Inc.
Description: ROUND SPACER M3.5 NYLON 30MM, Packaging: Bag, Gender: Female, Female, Color: Natural, Material: Nylon, Type: Round Spacer, Length - Overall: 1.181" (30.00mm), Between Board Height: 1.181" (30.00mm), Diameter - Outside: 0.248" (6.30mm), Diameter - Inside: 0.161" (4.09mm), Threaded/Unthreaded: Unthreaded, Screw, Thread Size: M3.5.