FSG8000LX
FSG8000LX Z-Communications, Inc.
FSG8000LX.pdf
Hersteller: Z-Communications, Inc.
Description: PLO Frequency 8000MHz
Packaging: Retail Package
Size / Dimension: 2.560" L x 2.000" W (65.00mm x 50.00mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 15V
Current - Supply (Max): 150mA
Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm)
Frequency: 8 GHz
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSG8000LX Z-Communications, Inc.
Description: PLO Frequency 8000MHz, Packaging: Retail Package, Size / Dimension: 2.560" L x 2.000" W (65.00mm x 50.00mm), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 15V, Current - Supply (Max): 150mA, Height - Seated (Max): 1.240" (31.50mm), Frequency: 8 GHz.