Produkte > FSP TECHNOLOGY INC. > FSP045-D3MR3
FSP045-D3MR3
FSP045-D3MR3 FSP Technology Inc.
FSP045-D3MR3_Datasheet.pdf
Hersteller: FSP Technology Inc.
Description: ADATPER, 5/9/12/15/20V, 3/3/3/3/
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.99" L x 1.72" W x 1.57" H (76.0mm x 43.6mm x 40.0mm)
Voltage - Output: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Output Connector: USB C Power Delivery (PD)
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.25A, 3A, 3A, 3A, 3A
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
No Load Power Consumption: 75mW
Power (Watts): 45 W
Standard Number: 60950-1; 62368-1
auf Bestellung 27 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSP045-D3MR3 FSP Technology Inc.
Description: ADATPER, 5/9/12/15/20V, 3/3/3/3/, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.99" L x 1.72" W x 1.57" H (76.0mm x 43.6mm x 40.0mm), Voltage - Output: 5V, 9V, 12V, 15V, 20V, Output Connector: USB C Power Delivery (PD), Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.25A, 3A, 3A, 3A, 3A, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, No Load Power Consumption: 75mW, Power (Watts): 45 W, Standard Number: 60950-1; 62368-1.