Produkte > FSP TECHNOLOGY INC. > FSP150-50FGNBI(M)
FSP150-50FGNBI(M)
FSP150-50FGNBI(M) FSP Technology Inc.
FSP150-50FGNBI(M)_Datasheet.pdf
Hersteller: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 3X12V -12V
Power (Watts): 180W
Features: Standby Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.91" L x 3.21" W x 1.59" H (150.0mm x 81.5mm x 40.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: ATX
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 6
Voltage - Output 5: 12V
Voltage - Output 6: -12V
auf Bestellung 106 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSP150-50FGNBI(M) FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 3X12V -12V, Power (Watts): 180W, Features: Standby Output, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.91" L x 3.21" W x 1.59" H (150.0mm x 81.5mm x 40.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: ATX, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 6, Voltage - Output 5: 12V, Voltage - Output 6: -12V.