Produkte > FSP TECHNOLOGY INC. > FSP200-P35-B12
FSP200-P35-B12
FSP200-P35-B12 FSP Technology Inc.
FSP200-P35-B12_Datasheet.pdf
Hersteller: FSP Technology Inc.
Description: AC DC, 12V, 16.7A, OPEN FRAME 3"
Power (Watts): 150W (200W Forced Air)
Features: Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.28" H (127.0mm x 76.2mm x 32.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: cCSAus, CE
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 12.5 A
auf Bestellung 120 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSP200-P35-B12 FSP Technology Inc.
Description: AC DC, 12V, 16.7A, OPEN FRAME 3", Power (Watts): 150W (200W Forced Air), Features: Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.28" H (127.0mm x 76.2mm x 32.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: cCSAus, CE, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 12.5 A.