FSP250M-KBA
FSP250M-KBA FSP Technology Inc.
FSP250M-KBA_Datasheet.pdf
Hersteller: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 250W
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.30" L x 3.45" W x 1.63" H (210.8mm x 87.6mm x 41.5mm)
Voltage - Output: 19V
Output Connector: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC
Cord Length: 36" (0.91m)
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 13.16A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 250 W
Standard Number: 60601-1
auf Bestellung 60 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSP250M-KBA FSP Technology Inc.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 250W, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.30" L x 3.45" W x 1.63" H (210.8mm x 87.6mm x 41.5mm), Voltage - Output: 19V, Output Connector: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input: 80 ~ 264 VAC, Cord Length: 36" (0.91m), Operating Temperature: -20°C ~ 60°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, FCC, TUV, VCCI, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 13.16A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 250 W, Standard Number: 60601-1.