Produkte > FSP TECHNOLOGY INC. > FSP300-50FRB
FSP300-50FRB
FSP300-50FRB FSP Technology Inc.
FSP300-50FRB_Datasheet.pdf
Hersteller: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 401W
Power (Watts): 401W
Features: Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.91" L x 3.21" W x 1.59" H (150.0mm x 81.5mm x 40.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CCC, CE, cURus, FCC, TUV
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 300 mA
auf Bestellung 41 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSP300-50FRB FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 401W, Power (Watts): 401W, Features: Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.91" L x 3.21" W x 1.59" H (150.0mm x 81.5mm x 40.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CCC, CE, cURus, FCC, TUV, Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 300 mA.