Produkte > FSP TECHNOLOGY INC. > FSP450-H35-A54
FSP450-H35-A54
FSP450-H35-A54 FSP Technology Inc.
FSP350-F35-A54_Datasheet.pdf
Hersteller: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 54V 200W
Packaging: Box
Power (Watts): 200W (450W Forced Air)
Features: PFC, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm)
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CE, cCSAus
Voltage - Output 1: 54V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Current - Output 1: 8.33 A
auf Bestellung 39 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSP450-H35-A54 FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 54V 200W, Packaging: Box, Power (Watts): 200W (450W Forced Air), Features: PFC, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.40" H (127.0mm x 76.2mm x 35.6mm), Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CE, cCSAus, Voltage - Output 1: 54V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Current - Output 1: 8.33 A.