Produkte > FSP TECHNOLOGY INC. > FSP700-80PSA(SK)
FSP700-80PSA(SK)
FSP700-80PSA(SK) FSP Technology Inc.
FSP700-80PSA(SK)_Datasheet.pdf
Hersteller: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 4X12V 700W
Power (Watts): 700W
Features: Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.51" L x 5.91" W x 3.39" H (140.0mm x 150.1mm x 86.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: ATX
Operating Temperature: 0°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 8
Voltage - Output 5: 12V
Voltage - Output 6: 12V
Standard Number: 60950-1; 62368-1
Current - Output 1: 24 A
Current - Output 2: 30 A
Current - Output 3: 16 A
Current - Output 4: 16 A
Current - Output 5: 16 A
Current - Output 6: 16 A
auf Bestellung 72 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSP700-80PSA(SK) FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 4X12V 700W, Power (Watts): 700W, Features: Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.51" L x 5.91" W x 3.39" H (140.0mm x 150.1mm x 86.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: ATX, Operating Temperature: 0°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 8, Voltage - Output 5: 12V, Voltage - Output 6: 12V, Standard Number: 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 24 A, Current - Output 2: 30 A, Current - Output 3: 16 A, Current - Output 4: 16 A, Current - Output 5: 16 A, Current - Output 6: 16 A.