Produkte > FSP TECHNOLOGY INC. > FSP850-50FGPH3
FSP850-50FGPH3
FSP850-50FGPH3 FSP Technology Inc.
FSP850-50FGPH3_Datasheet.pdf
Hersteller: FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 850W
Power (Watts): 850W
Features: Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.66" L x 3.21" W x 1.59" H (220.0mm x 81.5mm x 40.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Efficiency: 80%
Voltage - Output 1: 3.3V
Voltage - Output 2: 5V
Voltage - Output 3: 12V
Voltage - Output 4: -12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 4
Standard Number: 60950-1; 62368-1
Current - Output 1: 20 A
Current - Output 2: 20 A
Current - Output 3: 70.8 A
Current - Output 4: 500 mA
auf Bestellung 191 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details FSP850-50FGPH3 FSP Technology Inc.
Description: AC/DC CNVT 3.3V 5V 12V -12V 850W, Power (Watts): 850W, Features: Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.66" L x 3.21" W x 1.59" H (220.0mm x 81.5mm x 40.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV, Efficiency: 80%, Voltage - Output 1: 3.3V, Voltage - Output 2: 5V, Voltage - Output 3: 12V, Voltage - Output 4: -12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 4, Standard Number: 60950-1; 62368-1, Current - Output 1: 20 A, Current - Output 2: 20 A, Current - Output 3: 70.8 A, Current - Output 4: 500 mA.