Produkte > BIVAR INC. > FV1-12.0-SY-F7P-2
FV1-12.0-SY-F7P-2 Bivar Inc.
Hersteller: Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE 12" 7.00MM
Packaging: Bulk
Color: Clear
Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit
Type: Flexible 12" (304.8mm) - Fiber Optic
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 7.00mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FV1-12.0-SY-F7P-2 Bivar Inc.
Description: LIGHT PIPE FLEXIBLE 12" 7.00MM, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 12" (304.8mm) - Fiber Optic, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 7.00mm.
Weitere Produktangebote FV1-12.0-SY-F7P-2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FV1-12.0-SY-F7P-2 Hersteller : Bivar FLPR1VX.X-XX.pdf LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, 1mm. Fiber Optic Core, Vertical, 7mm. Low Profile Dia. Lens, 12.0in. Length Red, 3mm LED, Yellow