Produkte > BIVAR INC. > FV4-14.0-SA-F5P-6
FV4-14.0-SA-F5P-6 Bivar Inc.
Type: Flexible 14" (355.6mm) - Fiber Optic
Configuration: Single
Lens Style: Round with Flat Top
Lens Size: 5.10mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details FV4-14.0-SA-F5P-6 Bivar Inc.
Description: IC, Packaging: Bulk, Color: Clear, Mounting Type: Board/Panel Mount, Press Fit, Type: Flexible 14" (355.6mm) - Fiber Optic, Configuration: Single, Lens Style: Round with Flat Top, Lens Size: 5.10mm.
Weitere Produktangebote FV4-14.0-SA-F5P-6
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FV4-14.0-SA-F5P-6 Hersteller : Bivar FV4_X_X_XXX_F9PX67PR-3001695.pdf LED Light Pipes Flexible Light Pipe Assembly, 2mm. Fiber Optic Core, Vertical, 5.1mm. Dia. Low Profile Lens, 14.0in. Length Blue, 3mm LED, Amber