FWA-30A10F
FWA-30A10F Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-ele-ds-720003-fwa-(5-60)a.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDGE 30A 150VAC/VDC 5AG
Packaging: Bulk
Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget)
Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CE, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100kA
Voltage Rating - AC: 150 VAC
Voltage Rating - DC: 150 VDC
auf Bestellung 294 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FWA-30A10F Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE CRTRDGE 30A 150VAC/VDC 5AG, Packaging: Bulk, Package / Case: 5AG, 10mm x 38mm (Midget), Size / Dimension: 0.406" Dia x 1.500" L (10.30mm x 38.10mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CE, UR, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 100kA, Voltage Rating - AC: 150 VAC, Voltage Rating - DC: 150 VDC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FWA-30A10F FWA-30A10F Hersteller : Bussmann / Eaton bus-ele-ds-720003-fwa-(5-60)a.pdf Cartridge Fuses 150V 30Arms Semiconductor