Produkte > BUSSMANN / EATON > FWH-.500A6F
FWH-.500A6F
FWH-.500A6F Bussmann / Eaton
bus_ele_ds_720038_fwh___25_30_a6f-2308256.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 500VAC .5A High Speed Fuse
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FWH-.500A6F Bussmann / Eaton
Description: FUSE CRTRDG 500MA 500VAC 3AB 3AG, Packaging: Bulk, Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", Size / Dimension: 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 500mA, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CE, CSA, UR, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - AC: 500 VAC.
Weitere Produktangebote FWH-.500A6F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FWH-.500A6F FWH-.500A6F Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division bus-ele-ds-720038-fwh-(.25-30)a6f.pdf Description: FUSE CRTRDG 500MA 500VAC 3AB 3AG
Packaging: Bulk
Package / Case: 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Size / Dimension: 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 500mA
Mounting Type: Requires Holder
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CE, CSA, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Voltage Rating - AC: 500 VAC