Produkte > BUSSMANN / EATON > FWP-100G22F
FWP-100G22F
FWP-100G22F Bussmann / Eaton
bus-ele-pp-10621-fwp-class-gr.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Cartridge Fuses Fuse 100A 690VAC gR 22x58
auf Bestellung 14 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details FWP-100G22F Bussmann / Eaton
Description: FUSE 100A 690VAC GR 22X58, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 0.874" Dia x 2.283" L (22.20mm x 58.00mm), Fuse Type: Cartridge, Ceramic, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -50°C ~ 100°C, Response Time: Fast Blow, Approval Agency: CE, UR, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA, Current Rating (Amps): 100 A, Voltage Rating - AC: 690 V, Melting I²t: 2065.0.
Weitere Produktangebote FWP-100G22F
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
FWP-100G22F FWP-100G22F Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division skuPage.FWP-100G22F.pdf Description: FUSE 100A 690VAC GR 22X58
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 0.874" Dia x 2.283" L (22.20mm x 58.00mm)
Fuse Type: Cartridge, Ceramic
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -50°C ~ 100°C
Response Time: Fast Blow
Approval Agency: CE, UR
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 200kA
Current Rating (Amps): 100 A
Voltage Rating - AC: 690 V