G052115000
G052115000 Excelitas Technologies
Catalog-2017-lambda_web.pdf#page=259
Hersteller: Excelitas Technologies
Description: LENS PLANO-CONVEX 150MM N-BK7
Packaging: Box
Wavelength: 350nm ~ 2000nm
Mounting Type: 16mm
Type: Plano-Convex Singlet
Focal Length: 150mm
Optic Diameter: 12.7mm
Clear Aperture: 11.5mm
Optic Center Thickness: 3mm
Optic Edge Thickness: 2.7mm
Optic Material: N-BK7
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G052115000 Excelitas Technologies
Description: LENS PLANO-CONVEX 150MM N-BK7, Packaging: Box, Wavelength: 350nm ~ 2000nm, Mounting Type: 16mm, Type: Plano-Convex Singlet, Focal Length: 150mm, Optic Diameter: 12.7mm, Clear Aperture: 11.5mm, Optic Center Thickness: 3mm, Optic Edge Thickness: 2.7mm, Optic Material: N-BK7.