Produkte > PELONIS TECHNOLOGIES > G1238L12BPLB1-7
G1238L12BPLB1-7
G1238L12BPLB1-7 Pelonis Technologies
1238-7.pdf
Hersteller: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 104.4 CFM (2.96m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.8dB(A)
Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.48 W
auf Bestellung 21 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G1238L12BPLB1-7 Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 120X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 104.4 CFM (2.96m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.8dB(A), Static Pressure: 0.290 in H2O (72.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.48 W.