Produkte > PELONIS TECHNOLOGIES > G1238L24BPLB5
G1238L24BPLB5
G1238L24BPLB5 Pelonis Technologies
1238-7.pdf
Hersteller: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2600 RPM
Air Flow: 102.8 CFM (2.91m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 5 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 39.6dB(A)
Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.12 W
auf Bestellung 436 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G1238L24BPLB5 Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Rotation Detection, RPWM, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 120mm L x 120mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2600 RPM, Air Flow: 102.8 CFM (2.91m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 5 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 39.6dB(A), Static Pressure: 0.280 in H2O (69.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.12 W.