Produkte > PELONIS TECHNOLOGIES > G1751Y48BALB2B-5
G1751Y48BALB2B-5
G1751Y48BALB2B-5 Pelonis Technologies
1751-5.pdf
Hersteller: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 172X51MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Rectangular/Round - 172mm L x 150mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 323.0 CFM (9.15m³/min)
Width: 51.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.9dB(A)
Static Pressure: 0.850 in H2O (211.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 29.9 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G1751Y48BALB2B-5 Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 172X51MM 48VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Rotation Detection, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Rectangular/Round - 172mm L x 150mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 323.0 CFM (9.15m³/min), Width: 51.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 58.9dB(A), Static Pressure: 0.850 in H2O (211.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 29.9 W.