G20BL100K2PX10
G20BL100K2PX10 Knowles Dielectric Labs
SLC-Capacitors-Catalog.pdf
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: SLC
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: BL
Size / Dimension: 0.050" L x 0.020" W (1.27mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.005" (0.13mm)
Capacitance: 10 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G20BL100K2PX10 Knowles Dielectric Labs
Description: SLC, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: BL, Size / Dimension: 0.050" L x 0.020" W (1.27mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.005" (0.13mm), Capacitance: 10 pF.