Produkte > EBM-PAPST INC. > G2G120-AR31-01
G2G120-AR31-01 ebm-papst Inc.
G2G120.pdf
Hersteller: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLOWER 174X115.0MM 12VDC
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 174mm L x 190mm H
Bearing Type: Ball
Air Flow: 130.0 CFM (3.64m³/min)
Width: 115.0mm
Weight: 4.5 lbs (2 kg)
Termination: 2 Wire Leads
Fan Type: Blower
Noise: 58.0dB(A)
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 40 W
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G2G120-AR31-01 ebm-papst Inc.
Description: FAN BLOWER 174X115.0MM 12VDC, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 174mm L x 190mm H, Bearing Type: Ball, Air Flow: 130.0 CFM (3.64m³/min), Width: 115.0mm, Weight: 4.5 lbs (2 kg), Termination: 2 Wire Leads, Fan Type: Blower, Noise: 58.0dB(A), Part Status: Obsolete, Power (Watts): 40 W.