Produkte > PELONIS TECHNOLOGIES > G9232M12BPLB1-7
G9232M12BPLB1-7
G9232M12BPLB1-7 Pelonis Technologies
9232-7.pdf
Hersteller: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2900 RPM
Air Flow: 60.3 CFM (1.71m³/min)
Width: 32.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 35.3dB(A)
Static Pressure: 0.220 in H2O (54.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 2.52 W
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details G9232M12BPLB1-7 Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 92X32MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2900 RPM, Air Flow: 60.3 CFM (1.71m³/min), Width: 32.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 35.3dB(A), Static Pressure: 0.220 in H2O (54.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 2.52 W.